Zimmer: Copper Earth Wire 10mm² AZ2-K (Insulated) (PER METER) (ZIMSSYG10)
R30.00 Excl. VAT
Note: All of our prices are excluding VAT
8250 in stock
SKU: ZIMSSYG10
Categories: AC Cables & PV Cables, Cables & Connectors, Zimmer
Related products
AC Cables & PV Cables
R7.54 Excl. VAT
260978 In stock
Cable Accessories
R88.00 Excl. VAT
487 In stock
AC Cables & PV Cables
Zimmer: CU Solar Safety Cable H1Z2Z2-K 4mm² Copper (-) Negative (Black) (PER METER) (ZIMCUSC4-)
AC / DC / PV Switchgear & Protection
114 In stock
Zimmer: Copper Earth Wire 6mm² AZ2-K (Insulated) (PER METER) (ZIMSSYG6)
265 In stock
Cable Accessories
Inge: Boot Lace Ferrule Single Entry 2.5mm Cord End Type Insulated Terminal (Blue) (100pcs) (E2512)