Inge: MPPT AC Solar Pump Inverter Three Phase 4KW – 380VAC 350-750VDC 10.5A (MLE-AC-380/537-4.0T)
R4,698.70 Excl. VAT
Note: All of our prices are excluding VAT
Out Of Stock
SKU: MLE-AC-380/537-4.0T
Categories: AC Solar Pump Inverter, INGE, Solar Pumps (AC/DC)
Related products
Battery Isolation & Protection
Inge: DC 1P Fuse Base 125A 1000VDC (Use 22x58mm DC Fuse Link) (IngeDN56423)
R180.00 Excl. VAT
147 In stock
Out Of Stock
12320 In stock
Battery Isolation & Protection
269 In stock
1154 In stock
AC / DC / PV Switchgear & Protection
Inge: AC 3P Weather Protected Isolator Switch 63A 500VAC IP66 Lever Type (IngeABIS363)
42 in stock (can be backordered)
Inge: DC 3P Battery Disconnect Box 400A 48VDC (Use NH2 DC Blade Fuse Link) (IngeDNH7-400/30)