Inge: MPPT AC Solar Pump Inverter Single Phase 2.2KW – 220VAC 160-460VDC 12.5A (MLE-AC-220/311-2.2S)
R4,554.30 Excl. VAT
Note: All of our prices are excluding VAT
87 in stock
SKU: MLE-AC-220/311-2.2S
Categories: AC Solar Pump Inverter, INGE, Solar Pumps (AC/DC)
Related products
Change Over Switch
R435.60 Excl. VAT
1984 In stock
Ground Mount Solution
Out Of Stock
Out Of Stock
AC / DC / PV Switchgear & Protection
Inge: DC Cylindrical Fuse Link 30A 1000VDC 10x38mm (EKFL10D1030)
10097 In stock
Battery Isolation & Protection
Inge: DC 3P Battery Disconnect Box 630A 48VDC (Use NH3 DC Blade Fuse Link) (IngeDNH7-630/30)