Etek: AC 3P Mini Circuit Breaker 40A 4.5KA (EKM3-63S-340)
R155.84 Excl. VAT
Note: All of our prices are excluding VAT
236 in stock
SKU: EKM3-63S-340
Related products
AC / DC / PV Switchgear & Protection
R101.37 Excl. VAT
816 In stock
Inge: AC 3P Weather Protected Isolator Switch 63A 500VAC IP66 Lever Type (IngeABIS363)
42 in stock (can be backordered)